Gadea 2009 m. Asene laimėjo 125

Sergio Gadea jis nugalėjo šį rytą Assene vykusiose Alice TT lenktynėse 125. Gadea įžengė į priekį Niko Terolis ir iš Julianas Simonas, trejetas, susidaręs iš lenktynių vidurio. Trijulės pozicijos buvo sprendžiamos tik paskutiniuose paskutinio rato posūkiuose, kai rizikingu manevru Terolis turėjo pabėgti iš šikano, dėl ko vėliau buvo skirta dvidešimties sekundžių bauda, kurią jis baigė. penktoji pozicija. Ši Gadea pergalė suteikia jam trečią poziciją po Simono ir Bredlis Smitas, didžiausias Terolio bausmės gavėjas.

Smithas gerai startavo, tačiau lenktynėms įsibėgėjus įgavo erdvę, kol įstojo į ketvirtą vietą. Įsitraukė į kovą su Andrea Ianone. Lenktynių policininkas Sandro Cortese negalėjo įveikti penkto rato, tada jis patyrė avariją ir nebegalėjo tęsti. Taip pat pralaimėjo Esteve'as Rabatas, Johannas Zarco, Tomoyoshi Koyama, Danny Webbas ir Cameronas Beaubier.

Ispanai, be geriausiųjų, finišavo; Polas Espargaró devintas, Marcas Márquezas dešimtas, Joanas Olivé vienuoliktas, Efrénas Vázquezas dvyliktas ir Luisas Salomas šešioliktas. Su šia pergale „Áspar“komanda užkopė ant 200-osios prizinės vietos ir po Terolio baudos iškėlė tris savo lenktynininkus į pirmąsias tris vietas lenktynėse ir pasaulio įskaitoje.