Supersport Čekijos Respublika 2011: Gino Rea iškovojo savo pirmąją pergalę su raudona vėliava

Britas Gino Rea ką tik iškovojo savo pirmąją pergalę Supersporto pasaulio čempionatas Brno trasoje vykusiame teste. Tiesa ta, kad jis tai padarė nepriekaištingai ir nuo pat pradžių buvo labai stiprus, bet taip, mes nematėme to, kas žadėjo būti geriausio, paskutinių dviejų ratų, jie turėjo iškelti raudoną vėliavą už rudenį Robbimas kenkia, kuris trasoje paliko alyvos pėdsakus. Nors atvirai kalbant, Rea atrodė, kad gana mažai kontroliavo lenktynes, nors jie ir sekė jam iš paskos.

Jo persekiotojai buvo ne kas kita, kaip Fabien Foret, kuris užėmė antrąją vietą ir Chazas Daviesas, čempionato lyderis, kuris šiandien buvo trečias, nors dar vieną gerą kąsnį įkanda į generolą, daugiausia dėl to Brokas Parkesas, antras bendroje įskaitoje, jis buvo purve per kelis ratus nuo starto. Iš tų pirmųjų taktų jau matyti, kad geriausiu ritmu pasižymėjo Rea ir Foret, nors, tiesa, nei karto jiems nepavyko atverti nemažos spragos. Taigi dalykai, Deividas Salomas finišavo ketvirtoje vietoje, nors didžioji lenktynių dalis buvo praleista užimant trečią prizininkų pakylos dėžę. Roberto Tamburini, kad tam tikru momentu atrodė su problemomis, buvo penkta ir Samas nusileidžia šešta, karjeroje, kurioje jis aiškiai perėjo iš daugiau į mažiau.

Kaip jau sakiau, dabar bendroji įskaita šiek tiek daugiau atsidaro Daviesui, kuris išveda dar antrąjį Parkesą, 36 taškai, o tai, atsižvelgiant į tai, kad susitikimų yra daug mažiau nei Superbikes, tai yra labai reikšmingas atstumas. Trečias dabar yra Fabienas Foretas, lygus Parkesui, o Salomas perkeliamas į ketvirtą vietą su vienu tašku mažiau. Šiaip ar taip, šiandien mums pritrūko paskutinių ratų, bet pamatėme linksmas lenktynes ir naują lenktynininką, kuris prasiskverbia į „Supersport“testo nugalėtojų sąrašą. nors taip, klasifikacijoje Davieso atotrūkis pradeda būti svarbus, o kas blogiausia, aiškaus priešininko nematyti. Tikėkimės, kad vienas iš jų pasirodys likusiose lenktynėse…