Turinys:

Clement Desalle ir Jeffrey Herlings laimėjo Portugalijoje, šeštajame motokroso pasaulio čempionato etape

Clement Desalle ir Jeffrey Herlings laimėjo atitinkamai MX1 ir MX2 kategorijose, atitinkančiose šeštąjį etapą Pasaulio motokroso čempionatas vyks šį savaitgalį Portugalijos mieste Agueda. Su šia pergale Jeffrey Herlingsas gauna raudoną lėkštę MX2.

Antonio Cairoli toliau spaudžia belgų „Suzuki“ir liko antras Jevgenijus Bobryševas finišavo trečia. Kenas Roczenas, laimėjęs pirmąjį MX2 važiavimą, antrajame patyrė sunkią avariją ir turėjo pasitraukti. Gautier Paulin ir Zach Osborne būti ant podiumo.

MX1: absoliutus Clement Desalle dominavimas

Antonio Cairoli

Belgiško „Suzuki“savaitgalis Klemensas Desalis, tai buvo beveik tobula. Šeštadienį jis laimėjo kvalifikaciją, o sekmadienį dalyvavo abiejose važiavimuose. Tai jau trys pergalės, kurias jis iškovojo šiais metais, nors jam tai nebuvo lengva ir teko atsispirti iki galo.

Tai buvo būtent sicilietis Antonio Cairoli tas, kuris labai apsunkino Desalle reikalus, net įveikė geriausią ratą antroje iš rankovių ir liko labai arti jo pirmajame.

rusų Jevgenijus Bobryševas jis užėmė antrąjį metų pakylą dėl dviejų gerų startų, kurie leido jam likti tarp pirmųjų. Jau pirmajame atkarpoje jis leido sau prabangą įmušti įvartį.

Jevgenijus Bobryševas

Jo komandos draugas, Rui GonçalvesPo diskretiškos septintosios vietos jis antrosiose lenktynėse pasiekė trečią vietą, o tai leido bendroje įskaitoje pakilti į ketvirtą vietą.

Džonatanas Baraganas bendroje įskaitoje buvo dešimtas (atitinkamai tryliktas ir aštuntas) ir Carlosas Campano šešioliktas (atitinkamai septynioliktas ir keturioliktas).

Podiumas MX1

Portugalijos pirmųjų etapų turnyrinė lentelė: * 1. Clement Desalle (BEL, Suzuki), 40: 08.979 * 2. Antonio Cairoli (ITA, KTM), +0: 00.347 * 3. Steven Frossard (FRA, Yamaha), +0: 21.563 * 4. Jevgenijus Bobryševas (RUS, Honda), +0: 27.953 * 5. Xavier Boog (FRA, Kawasaki), +0: 33.869

Antrosios Portugalijos turnyro lentelė: * 1. Clement Desalle (BEL, Suzuki), 40: 31.329 * 2. Antonio Cairoli (ITA, KTM), +0: 01.614 * 3. Rui Goncalves (POR, Honda), +0: 23.597 * 4. Jevgenijus Bobryshevas (RUS, Honda), +0: 31.453 * 5. Steve Ramonas (BEL, Suzuki), +0: 36.322

Bendra Portugalijos Grand Prix įskaita: * 1. Clement Desalle (BEL, Suzuki), 50 tšk. * 2. Antonio Cairoli (ITA, KTM), 44 p. * 3. Jevgenijus Bobryševas (RUS, „Honda“), 36 p. * 4. Rui Goncalves (POR, „Honda“), 34 p. * 5. Stevenas Frossardas (FRA, „Yamaha“), 34 p.

Laikinoji bendroji klasifikacija: * 1. Clement Desalle (BEL, Suzuki), 249 tšk. * 2. Antonio Cairoli (ITA, KTM), 237 tšk. * 3. Stevenas Frossardas (FRA, „Yamaha“), 213 p. * 4. Maksimilianas Naglas (GER, KTM), 192 p. * 5. Jevgenijus Bobryševas (RUS, „Honda“), 177 p.

MX2: Jeffrey Herlingsas, dvi sekundes vertas pergalės ir pirmauja

Jeffrey Herlingsas

Nepaisant to, kad pergalės nepavyko pasiekti nei vienoje iš dviejų rankovių, reguliarumas Jeffrey Herlingsas Jam pasitarnavo iškovoti pergalę Portugalijos Grand Prix lenktynėse ir kartu užimti laikinąją bendrosios įskaitos lyderystę. Kenas Roczenas galėjo jį pagirdyti sekmadienį, tačiau jo stiprus kritimas antrajame sete ir pasitraukimas galbūt paliko jam pergalę ant lėkštės.

Gautier Paulinas

Prancūzas Gautier Paulinas o antroji vieta leidžia pavojingai priartėti prie jo išlaikomos ketvirtos generolo pozicijos Zachary Osborne, trečias sekmadienį, nepaisant bėgimo traumos ir didelio skausmo.

MX2 lenktynėse taip pat dalyvauja ispanas, Jose Antonio Butronas, kuri dėl devintos ir dešimtos vietų turnyrinėje lentelėje užėmė vienuoliktą vietą.

Zachary Osborne

Portugalijos pirmųjų etapų turnyrinė lentelė: * 1. Kenas Roczenas (GER, KTM), 40: 23.948 * 2. Jeffrey Herlingsas (NED, KTM), +0: 02.308 * 3. Zachary Osborne (JAV, Yamaha), +0: 27.082 * 4. Max Anstie (GBR, Kawasaki), +0: 30.894 * 5. Gautier Paulin (FRA, Yamaha), +0: 30.916

Antrosios Portugalijos turnyro lentelė: * 1. Tommy Searle (GBR, Kawasaki), 39: 09.082 * 2. Jeffrey Herlings (NED, KTM), +0: 16.263 * 3. Gautier Paulin (FRA, Yamaha), +0: 20.500 * 4. Arnaud Tonus (SUI, Yamaha), +0: 22.398 * 5. Zachary Osborne (JAV, Yamaha), +0: 45.623

Podiumas MX2

Bendra Portugalijos Grand Prix įskaita: * 1. Jeffrey Herlingsas (NED, KTM), 44 taškai * 2. Gautier Paulin (FRA, „Yamaha“, 36 tšk.). * 3. Zachary Osborne (JAV, „Yamaha“), 36 p. * 4. Maxas Anstie (GBR, „Kawasaki“), 32 p. * 5. Arnaud Tonus (SUI, „Yamaha“), 28 p.

Laikinoji bendroji klasifikacija: * 1. Jeffrey Herlingsas (NED, KTM), 257 taškai * 2. Kenas Roczenas (GER, KTM), 251 tšk. * 3. Tommy Searle (GBR, Kawasaki), 224 p. * 4. Zachary Osborne (JAV, Yamaha), 198 p. * 5. Gautier Paulin (FRA, Yamaha), 196 p.

Kitą susitikimą turėsime šį savaitgalį trasoje La Salgada, Leonės mieste La Bañeza. Netrukus pateiksime informaciją apie tvarkaraščius ir bilietus.