Hafizh Syahrin žavisi AMA Pro Vance & Hines Harley-Davidson serijoje

Anonim

Šeštadienį ir sekmadienį pergales iškovojo du netipiški pilotai AMA Pro Vance & Hines Harley-Davidson serija kuris buvo surengtas Indianapolio trasoje kaip MotoGP Grand Prix papildymas. Nors jums tai skamba šiek tiek kiniškai, konkurentų „Harley Davidsons“giminė praranda horizontą.

Sekmadienio lenktynėse Malaizijos vairuotojas Hafizh Syahrin Jis įveikė dabartinį čempionato lyderį per pačią finišo liniją 60 tūkstantųjų pranašumas, išbuvęs prie jo vairo per visą rankovę. Taip pat šeštadienį laimėjo dar viena kviestinė žvaigždė, šiuo atveju veteranas Jeremy McWilliamsas kurie nugalėjo čempionato nuolatinius žaidėjus, o ten jau žinome, kaip jie juos leidžia.

Malaizietis, su meile palaikomas kaip „El Pescao“, nepaisant savo jaunystės, jau turi pakankamai patirties, vadovavo Sepange vykusiame „Moto2 Grand Prix“. Problema ta, kad Harley Davidson XR1200, su kuriuo bėgate šioje kategorijoje, visiškai nesusijęs su balneliais, prie kurių esate įpratę, todėl, kaip sakiau, jis parodė puikų prisitaikymo gebėjimą:

Kaip jau sakiau aukščiau, pasirodo, kad „El Pescao“taip pat nebuvo vienintelė kviestinė žvaigždė. The šeštadienio lenktynių nugalėtojas pasirodė nei daugiau, nei mažiau nei garsusis Jeremy McWilliamsasdalyvaudamas kaip ir praėjusiais metais. Airis iš Bloomington Indiana komandos sekmadienį antrosiose lenktynėse kovodamas dėl garbės pateko į avariją ir negalėjo pakartoti ankstesnės dienos pasirodymo.