Turinys:

Manuelis Gonzálezas iškovojo pirmąją pergalę „Supersport 300“premjeroje ir Anos Carrasco kritimo metu

Energingos pirmosios sezono lenktynės Supersport 300 kuris baigėsi vienu iš kalkių, o kitu iš smėlio Ispanijos interesams. Viena vertus, Manuelis Gonzalezas iškovojo pirmąją pergalę čempionate po starto nuo polio ir yra pirmasis 2019 metų pasaulio čempionato lyderis.

Bet kartaus veidas buvo Ana Carrasco, kuris išėjo tryliktas ir pradėjo bandymą sugrįžti, kuris baigėsi čempionu ant žemės. Mursietis prideda savo pirmąjį nulį ir turės labai įkalnę, kad galėtų pakartotinai patvirtinti savo karūną kategorijoje, kurioje, kaip matėme MotorLand, konkurencija arši.

Septyni lenktynininkai paskutiniame rate lošė dėl pergalės

Ana Carrasco Aragon

Pradžioje indonezietis Hendra pratama Pirmąją poziciją jis atėmė iš Manuelio Gonzálezo, nors ispanas greitai atsigaus ir finišą eis su lyderiu. Ana Carrasco pradėjo grįžti po gana sudėtingo savaitgalio. Startas buvo labai švarus, atsižvelgiant į didelį lenktynininkų skaičių kategorijoje.

Tačiau antrajame rate patyrėme pirmąją avariją. Tai buvo iš Markas Luna, ispanų pilotas, kuris nusileido ant žemės būtent tada, kai kovojo su Carrasco. Tuo tarpu aštuoni motociklai pradėjo formuoti pirmaujančią grupę, kurią tiksliai uždarė Ana Carrasco, bet ir Manuelis Gonzálezas.

Hendra Pratama Aragonas

Aštuoni skrydžiai nuo pabaigos Hendra Pratama nukrito ant žemės po prisilietimo su Verdoia, kuris taip pat šiek tiek sulėtino grupės tempą ir leido kitiems lenktynininkams prisijungti prie grupės galo. Manuelis Gonzálezas pasinaudojo proga susigrąžinti persvarą ir vėl įvesti kiek didesnį tempą.

Šalto vandens ąsotis pasiekė penkis ratus nuo pabaigos, kai titulo čempionė Ana Carrasco, progresuodama pelotone, nusileido ant žemės. Mursietė grįžo, tačiau jai buvo sunku iškovoti paskutines pozicijas ir galiausiai nusileido ant žemės. Nulis, kuris bus labai neigiamas jų kovoje dėl titulo atnaujinimo. Tame pačiame rate krito ir ispanas Ferranas Hernandezas.

Guillemas Erilas Ssp300

Paskutiniame rate labai kompaktiškoje grupėje dėl pergalės lošė iki septynių lenktynininkų. Galiausiai Manuelis Gonzálezas paskutinėje vingyje aplenkė iki a Autorius Cancellis ir iškovojo pirmąją pergalę čempionate, uždarydama jam nepamirštamą savaitgalį. Už olandų Deroue uždarė podiumą.

Kalbant apie likusius ispanus, Mika Perez pavyko išgelbėti tašką penkioliktoje pozicijoje. Iš taškų baigėsi Guillemas Erilas, aštuonioliktas, Beatriz Neila, dvidešimtas, Francisco Gomezas, dvidešimt pirmas ir Marcas Garcia, kuris galėjo finišuoti tik dvidešimt penktoje vietoje. Be to, turime pridėti minėtus Carrasco, Ferrán Hernández ir Marc Luna krioklius.