Turinys:

Padaryta! Pedro Acosta yra paskelbtas Moto3 pasaulio čempionu Portimao mieste su tik 17 metų

Pedro Acosta jau yra Moto3 pasaulio čempionas. Ispanijos motociklininkas nuteisė titulą gyvybingose lenktynėse Portimao, kuriose jam pavyko palikti savo vienintelį varžovą Dennisą Foggia be pasirinkimų. Acosta yra paskelbta čempione būdama vos 17 metų.

Nepaisant paskutinės Fogdžios arenos, tiesa tokia Acosta buvo stipriausias lenktynininkas per visą sezoną. Jis laimėjo, kai galėjo, ir kai beveik ne visada buvo taškų zonoje. Metai praktiškai be klaidų, kurie, be titulo, pavertė jam didžiausią jaunųjų pažadą motociklų sporte.

Vieną dieną Pedro Acosta tapo jauniausiu čempionu istorijoje

„Acosta Ktm Moto3“, 2021 m

„Acosta“įveikė lenktynes po lenktynių. Debiutuodamas kategorijoje jis užlipo ant prizininkų pakylos ir jau atrodė, kad tai kažkas iš kito pasaulio, bet staiga paliko visą pasaulį be žado. laimėjo tris kitas lenktynes iš eilės. Mes buvome prieš gimstant žvaigždei, kuri atrodė niokojanti.

Tačiau laimėti pasaulio čempionatą nėra taip paprasta, ypač jei tau tik 17 metų. Varžovai gaudė triuką, bet net ir tada Acosta ištraukė savo nagus, kad išlaikytų pastovumą. Laimėjo Sachsenring ir Red Bull Ring varžybose, o Misano antroje vietoje jis užkopė ant auksinės pakylos, tačiau likusieji reguliariai pelnė taškus.

„Acosta Emilia Romagna Moto3“, 2021 m

Vienintelė rimta jo klaida buvo „MotorLand“., kur jis išvedė Xavi Artigą į priekį ir pridėjo vienintelį sezono nulį. Jis taip pat krito Le Mano per lietų, bet sugebėjo pakilti ir finišuoti aštuntas. Tą pačią poziciją jis pasiekė po kritimo Ostine, dėl kurio buvo iškelta raudona vėliava ir lenktynės buvo atšauktos.

Turėdamas 17 metų, Acosta turi tik vieną dieną, kad taptų jauniausia pasaulio čempione istorijos. Bet kuriuo atveju jo žygdarbis lieka metraščiams. Daug bus pasakyta apie šio jauno Murciano, kuris per pirmąjį sezoną sugebėjo laimėti pirmąjį pasaulio čempionatą ir dabar žengia į Moto2, ateitį.

„Acosta Misano Moto3“, 2021 m

Kitą sezoną „Acosta“tęs „Ajo Motorsport“struktūroje, bet vidutinėje kategorijoje ir būdama Augusto Fernándezo komandos draugu. Jau čempionas nekantriai laukė išvykimo iš Moto3, kategorija, kuri be to, kad per daug neprisitaikė prie savo stiliaus, yra gana pavojinga, kaip Acosta galėjo pamatyti Assene ir Ostine.

Kiekvienais metais yra čempionas, bet 2021-aisiais buvo puikus Moto3 čempionas. Pedro Acostos sutrikimas buvo puiki pasaulio čempionato naujiena, o dabar liko tik šventė Portugalijoje, atsisveikinimo varžybos Valensijoje ir šuolis į didesnes aukštumas. Nes „Acosta“netrukus taps „MotoGP“mėsa.